środa, 27 maja 2015

błekitna mucha w kobiecych stylizacjach

Witajcie kochane, i znowu miałam przerwę. Przepraszam za moja nieobecność, ale sprawy rodzinne pochłonęły mnie całkowicie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, wszyscy cali i zdrowi, a ja wreszcie mam siły i czas by wrócić do Was, moje kochane czytelniczki :)
Widzę po wyświetleniach strony, że jest Was coraz więcej :))
Szalenie Wam za to dziękuję i obiecuję, że teraz częściej będę obdarowywać Was moimi pomysłami

Dziś 4 super kobiece stylizacje. Zawsze przygotowując post myślę o Was w jakim stylu czujecie się najlepiej, na luzie czy może z nutką elegancji? Dlatego każda ze stylizacji jest totalnie różna. Łączy je jedynie błękit i MUCHA :) 

1. Moje ulubione w tym sezonie buty- totalny must have
        W tym wydaniu, z muchą, ratują stylizację


2.Mocna koszula i delikatna spódnica, udany duet? A do wszystkiego muszka, oczywiście w kolorze jeansu 
3. Totalnie miejski look oparty na moich ulubionych postrzępionych jeansach. Uwielbiam nietypowe wzory na koszulach, więc wykorzystałam to w stylizacji. Do wszystkiego wygodne buty i duża torebka. Dla mnie jest extra!

4. Ostatnia już stylizacja to wersja "elegancka ja" w bardzo wygodnym wydaniu. Lekko rozkloszowana spódnica jest super kobieca, a biała koszula dodaje nam kobiecego szyku. Pamiętajcie tylko, że nie każda figura "lubi" rozkloszowany dół. Nie rezygnujcie jednak ze swojej kobiecości, długa luźna spódnica tez będzie pasować tu idealnie :) 


 

                  W wolnej chwili przesłuchajcie 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz